Erço Reklam Ltd. Şti. Hürriyet, Sabah, Zaman, Miliyet, Posta Akdeniz İlan Ajansı hrriyet ilan, seri ilan, gazete ilan ajansı, akdeniz seri ilan, akdeniz ilan, vefaat ilanları, duyuru ilnaları emlak ilanları, satılık konut ilanları, satılık arsa ilanları, eleman ilanları, nakiyat, villa, oto ilanları, seri-ilan, tanıtım ilanları antalya'da arsa, petrol istasyonları, turizm ilanları,

HAKKIMIZDA

Erço Reklam

         13 Kasım 1993 yılında başladığımız gazete ilan hizmetleri ve seri ilan ajanslığı yolunda halen devam etmekteyiz. Mecraların Akdenizdeki duayeni ve lideri Hürriyet Akdeniz, Songünlerde Trajda lider olan ve iyi bir çıkışı yakalayan  1 milyonu aşan trajıyla Zaman, Akdenizde bende varım diyen Sabah Akdeniz, Posta, Görünüşen adından söz ettirecek ve çok iyi ivme yakalyacak Vatan + Milliyet Akdeniz iklisiyle faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz.
          Rekabetin koşulsuz müşteri memnuyiyetine dönük olması gerektiği günümüzde, durağan  yada canı isteyince tüketiciliğinde iletişim organları ile önüne geçilmeye çalışılmaktadır. Bu iletişim mecrasında yazılı basının toplumunda albeni belllğinin gelişmesinde kaliteliğe güven duygusunda ve direk iletişmde büyük bir yeri vardır.

           Yerel yani bölgemizdeki toplumuzun istek ve dikkat etikleri güncel diyologlarını iyi okumak ve bunu Ürünlerimizin, Duygularımızın, sunumuna yansıtmak zorundayız. Bu anlamda yazılı basın gücünü ve birikimlerini iyi kullanarak yerel bölgesel ekler çıkarmakta Yada gazete içinde yerel gündeme ilişkin bilgiler vermektedir.

        Hürriyet Akdeniz bu anlamda bölgemizin nabzını tutabilen biz gazete ilan ajanslarının elini güçlendiren yegana bir paya sahiptir. Bizlerde çözüm ortaklarımızın ürülerini gerçek değerinden tüketiciye ulaşabilmesi için sunum (ilan) aracı olarak Hürriyet Akdenizi çoğunlukla tercih etmekteyiz.
       Artık toplu seslenişlerin sunumların ömrünü tamalamak üzere olduğunu bireye yönelik tanıtım ve reklamların daha revaçta olacağı iletişimin yerin özeline kadar ulaşma özeliğine sahip olduğu günümüzde İletişim araclarını en ekonomik, verimli bir şekilde kullanarak, rekabet etiğimiz rakiplermizden bır tık önde olmalıyız.
      ERÇO REKLAM olarak biz düşünceleriniz ve emeğinizin mahsulü ürünlerinizi, duygularınızı katışıksız olarak kendi düşüncelerimizle yoğurup albenilerini artıkmak için çalışmayı değerlerinize değer katmayı vazgeçilmez prepsip edindik, Gazeteler (Hüriyet, Zaman, Sabah, Vatan, Milliyet, Posta) verimliğini araştırıp sokağın sesini siz değerli çözüm ortaklarına aktararak sonucunda ortaklaşa gelişen sunumdan beraberce başarmanın zevkini yaşamaktan onur duyuyoruz……
      İletişim Çağı olan günümüzde konuya – komşuyla, yakın akraba ile yetinme dönemi bitmiştir. Mecraları (yazılı veya görsel) (Hüriyet Akdeniz, Zaman, Sabah Akdeniz, Mlliyet Akdeniz Vatan Posta Gazeteleri) en iyi ve verimli kullanan konumunu ve kendini geliştirmiştir. Artık topluma ve kendi tüketicisine en hızlı değerinde ulaşmak vazgeçilmez olmuştur. işte ERÇO TANITIM REKLAM bu mecraların (Hürriyet Akdeniz, Zaman, Sabah Akdeniz, Miliyet Akdeniz, Vatan ve Posta Gazetelerinin) en verimli kullanılmasına beberce karar vererek ekonomik gücmüzü doğru yönlendirilmesinde yanınızdadır. Sizin kazandığınızı görmek ve başarmanın verdiği onurlu tebesümün yüzünüze yansıdığını görmek en büyük kazancımızdır.
      Ticaretin temel felsefesi sevgi, azimle çalışıp üretmek – kazanmak – kazandırmak insanlara değerinde ihtiyaclarını sunarak yaşantılarına katkı yapmaktır. Umarım dünya insanının tebesüm etmesine siz çözüm ortakalrımızla bir katkımız olur. Kazandığımız değerler önce şahsımzın sonrada tanıyanlarımızın onuru olur

ERÇO TANITIM REKLAM ADINA HÜSEYİN ERDOĞAN